HONEYDEW PUNCH

Yeni ürün

500mAh şarj edilebilir pil ve doğrudan çekme sistemi kullanan Puff MEGA, karmaşık ayarlar olmadan mükemmel lezzet sunmak için yeterli güce sahiptir. PUFF MEGA en uzun süre kullanılabilen üründür. Önceden doldurulmuş cihazı çalıştırmak için sadece nefes almanız yeterlidir.

Daha Fazla Detaylar

499,00 TL

7 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Dünyanın en çok satan kokteyl aromalarından Honeydew Punch tüm gün içime uygun kavun nane ve limon kokteyli aroması karışımı 

Özellikler:

- Kullan-at Cihaz

- Önceden Doldurulmuş: 20 mL Özel Salt Likit

- Dahili Batarya: 500mAh - Yeniden şarj edilebilir pil

- Etkinleştirmek için cihazı sadece pufflaman yeter

- Nikotin: % 5 Salt sigara tarzı boğaz vuruşu için içeride özel nikotin vardır

- Tek kullanımlık başına yaklaşık 10000'den fazla Puff

- Kompakt, Hafif ve Taşınabilir

Honeydew Punch Puff Mega 10.000, tatlı bir kavun aromasının hafif ve ferahlatıcı bir içimi ile yoğun bir vaping deneyimi sunar. Bu özel puff, 10.000 nefese kadar dayanır ve yoğun buhar üretir, böylece tatlı kavun lezzetini tamamen hissedebilirsiniz. Bu puff, tam bir yaz içeceği gibidir ve sizi sıcak yaz günlerinde bile serin ve ferah hissettirir.

Honeydew Punch Puff Mega 10.000, yoğun tat ve tatmin edici bir vaping deneyimi için mükemmel bir seçimdir. Eğer tatlı ve meyveli aromaları seviyorsanız, bu puff tam size göre! Hemen bir Honeydew Punch Puff Mega 10.000 sipariş edin ve tatlı, ferahlatıcı bir vaping deneyiminin keyfini çıkarın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 19

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

Menü