PUFF BAR NEDİR ?

PUFF Bar kullan at, hepsi bir arada bir elektronik sigara cihazıdır. Bunu sigaraya daha ucuz ve daha sağlıklı bir alternatif olarak düşünün, sigaranın birçok olumsuz yan etkisinin olmadığı bir yeni nesil esigara düşünün. % 5 Salt nikotin ve aroma ile tıbbi sınıf ıslatılmış pamuktan yapılan PUFF Bar, kanserojenleri yakmadan buhar üretmek için sıvıyı ısıtır.
PUFF Bar birçok farklı aromaya sahiptir. Çubuğun aroması ambalajın ön tarafına yazar ve PUFF BAR'ınızın rengi de tadını gösterir.

PUFF BAR'IN AVANTAJLARI NELERDİR ?

2 adet PUFFBAR (2 x 1.3ml=2.6 ml) kullanımı yaklaşık 4 adet 0.7 ml (4 x 0.7ml=2.8 ml) Pod kullanımına eşdeğer likit (aroma nikotin) tüketimi ve puff sayısı sağlar.

Üstelik her kullanımda yeni bir cihaz ve yeni bir batarya kullandığınız için çok daha verimli PUFF kalitesi sağlarsınız. Üstelik cihaz için ayrı pod için ayrı ücret ödemezsiniz.

Puff Barlarda sızıntı sorunu olmaz ayrıca batarya dolumu ve likit doldurmak gibi işlemlerle uğraşmazsınız

PUFF BAR NASIL KULLANILIR ?

PUFF Bar, 300'den fazla puf içerir ve 1.3 ml özel sıvı içerir. Her PUFF Bar, yalnızca cihaz ilk çekimde etkinleşen bir pil içerir ve bu pil 300 puftan fazla süre kullanılabilir. PUFF Bar kullanım sırasında mavi bir ışık yanar. PUFF Bar'ınız tükendiğinde bu ışık yanıp söner. PUFF Bar'ı kullanmak çok kolaydır. Paketinden çıkar ve sadece çekim yapman yeterlidir. Akıtma atomizer değiştirme gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. 

PUFF BAR'INIZIN ORİJİNAL OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ ?
Orijinal bir Puff Bar aldığınızı doğrulamak için her zaman doğrudan veya yetkili bir satıcıdan satın almanız önerilir. Orijinallik doğrulama için kullanılan dört ana kriter vardır.
Doğrulama Kodu
Her PUFF Bar kutusunda kazıyabileceğiniz bir kimlik doğrulama etiketi ile kapatılmıştır. Sahte ürünler kullanmaktan kaçınmanın en iyi yolu, PUFF Bar'ınızı kutuda bulunan kimlik doğrulama kodunu kullanarak kayıt sayfamız üzerinden doğrulamaktır. 
Renk
PUFF BAR'ınızın her biri, özel renk tasarımına sahip bir pakette gelir. Çizilmiş pikselli görünüyorsa veya tasarım resmi ambalaj tasarımımızdan farklıysa, genellikle PUFF BAR sahte demektir.
Yazı Tipi
Kutunun arkasındaki veya yanındaki yazı tipi sapmaları sahte olduğunu gösterebilir. Yazı tipi kutunun her yerinde tutarlı olmalı ve kalınlık veya boyutta belirgin bir sapma olmamalıdır.
İÇİNDE Kİ ÖZEL SIVISI 
PUFF Bar kullanırken, tadı farklı kötüyse ve buhar üretimi pürüzsüz değilse, ürün muhtemelen klondur. Bu durumda, öğeyi hemen kullanmayı bırakmanızı öneririz lütfen sadece orijinal ürün kullanmaya özen gösterelim. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü