COTTON CANDY

Yeni ürün

500mAh şarj edilebilir pil ve doğrudan çekme sistemi kullanan Puff MEGA, karmaşık ayarlar olmadan mükemmel lezzet sunmak için yeterli güce sahiptir. PUFF MEGA en uzun süre kullanılabilen üründür. Önceden doldurulmuş cihazı çalıştırmak için sadece nefes almanız yeterlidir.

Daha Fazla Detaylar

499,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Pamuk şeker aroması ile çocukluğunuza dönmek ister misiniz?

Özellikler:

- Kullan-at Cihaz

- Önceden Doldurulmuş: 20 mL Özel Salt Likit

- Dahili Batarya: 500mAh - Yeniden şarj edilebilir pil

- Etkinleştirmek için cihazı sadece pufflaman yeter

- Nikotin: % 5 Salt sigara tarzı boğaz vuruşu için içeride özel nikotin vardır

- Tek kullanımlık başına yaklaşık 10000'den fazla Puff

- Kompakt, Hafif ve Taşınabilir

Cotton Candy Puff Mega 10.000 Puff, kendinizi bir festivalin ortasında hissetmenizi sağlayacak tatlı, lezzetli bir içime sahiptir. Pamuk şekerinin lezzetini, pürüzsüz bir şekilde birleştirdiği, tatlı bir aromayı deneyimleyebilirsiniz. Bu, sadece tatlı diğer lezzetlerle karşılaştırılamayacak kadar özel bir tatdır.

Cotton Candy Puff Mega, elektronik sigara kullanıcıları için ideal bir seçimdir. 10.000 puf ile dolu olması, kullanıcıların uzun süreli bir kullanım keyfi sağlamasına yardımcı olur. Ayrıca, bir kullanımdan sonra atılabilir, böylece pratik ve kolay bir kullanım sunar.

Eğer tatlı ve lezzetli bir içim arıyorsanız, Cotton Candy Puff Mega 10.000 Puff, kesinlikle sizin için idealdir. Bu eşsiz lezzeti deneyimlemek için hemen bir tane sipariş edin ve elektronik sigara deneyiminizi tatlandırın!

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

Menü